#
#

PFR

12 kwietnia 2024
#

Nowość pt. "Co to za noc" dostępna!

12 kwietnia 2024
#

Teledysk do piosenki Czemu Tak jest dostępny!

12 kwietnia 2024
#

Nie ma raju

Nasza najnowsza propozycja pt. "Nie ma raju" już jest dostępna
12 kwietnia 2024
#

Świąteczna premiera!

Świąteczna propozycja to premierowa piosenka pt. "Święta", do której zrealizowaliśmy utrzymany w rodzinnej atmosferze teledysk. Zobaczymy w nim oprócz członków naszego zespołu naszą mamę, drugie połówki oraz nasze kochane dzieci. 
12 kwietnia 2024
#

Premiera - Do niej coś czuję

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszego nowego teledysku do piosenki pt. "Do niej coś czuję" https://www.youtube.com/watch?v=Qg5AOvdqq2o
12 kwietnia 2024
#

Już niebawem nowy teledysk -

Jesteśmy już po zdjęciach do naszego nowego teledysku. Klip powstawał do piosenki pt. "Do niej coś czuję". Udaliśmy się do Bośni i Hercegowiny, aby zagwarantować Wam cudowne doznania podczas oglądania naszego nowego teledysku. Premiera już niebawem.
12 kwietnia 2024
#

Szukamy dziewczyn do teledysku!

Kochani, poszukujemy uroczych dziewczyn do naszego nowego teledysku, który już niebawem będziemy realizować.   Jeśli, chcecie wystąpić w klipie wystarczy, że nagracie filmik (czas do jednej minuty), w którym zaprezentujecie swój urok osobisty. Filmik wysyłacie na adres e-mail: zespolmig@zespolmig.pl - z tytułem Teledysk - Kwiecień 2018   W mailu dla ułatwienia poprosimy o Wasze dane: Imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.   Z wybranymi osobami się skontaktujemy.
12 kwietnia 2024
#

Już niedługo nowość

Zdradzamy Wam malutki rąbek tajemnicy. Już niebawem nasza nowa produkcja wraz teledyskiem. Posłuchajcie fragmentu tutaj.
12 kwietnia 2024
#

Wszyscy skaczą! Wersja koncertowa Miód maliny!

Zapraszamy do obejrzenia materiału prosto z klubu Bajka w Łodzi. Zobacz video.
12 kwietnia 2024