#
#

Teledysk do piosenki Czemu Tak jest dostępny!

30 listopada 2020
#

Nie ma raju

Nasza najnowsza propozycja pt. "Nie ma raju" już jest dostępna
30 listopada 2020
#

Świąteczna premiera!

Świąteczna propozycja to premierowa piosenka pt. "Święta", do której zrealizowaliśmy utrzymany w rodzinnej atmosferze teledysk. Zobaczymy w nim oprócz członków naszego zespołu naszą mamę, drugie połówki oraz nasze kochane dzieci. 
30 listopada 2020
#

Premiera - Do niej coś czuję

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszego nowego teledysku do piosenki pt. "Do niej coś czuję" https://www.youtube.com/watch?v=Qg5AOvdqq2o
30 listopada 2020
#

Już niebawem nowy teledysk -

Jesteśmy już po zdjęciach do naszego nowego teledysku. Klip powstawał do piosenki pt. "Do niej coś czuję". Udaliśmy się do Bośni i Hercegowiny, aby zagwarantować Wam cudowne doznania podczas oglądania naszego nowego teledysku. Premiera już niebawem.
30 listopada 2020
#

Szukamy dziewczyn do teledysku!

Kochani, poszukujemy uroczych dziewczyn do naszego nowego teledysku, który już niebawem będziemy realizować.   Jeśli, chcecie wystąpić w klipie wystarczy, że nagracie filmik (czas do jednej minuty), w którym zaprezentujecie swój urok osobisty. Filmik wysyłacie na adres e-mail: zespolmig@zespolmig.pl - z tytułem Teledysk - Kwiecień 2018   W mailu dla ułatwienia poprosimy o Wasze dane: Imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.   Z wybranymi osobami się skontaktujemy.
30 listopada 2020
#

Już niedługo nowość

Zdradzamy Wam malutki rąbek tajemnicy. Już niebawem nasza nowa produkcja wraz teledyskiem. Posłuchajcie fragmentu tutaj.
30 listopada 2020
#

Wszyscy skaczą! Wersja koncertowa Miód maliny!

Zapraszamy do obejrzenia materiału prosto z klubu Bajka w Łodzi. Zobacz video.
30 listopada 2020
#

30 milionów

Nasza ostatnia produkcja pt."Lalunia" wypuszczona pod koniec lipca 2017 podbija Wasze serca. Bardzo miło jest nam poinfomować, że w serwisie YouTube teledysk został obejrzany już ponad 30 milionów razy. Dziękujemy bardzo serdecznie. Zobacz teledysk.
30 listopada 2020
#

Yazda Energy Drink!

Fani muzyki Polo & Dance doczekali się oficjalnego napoju, który dodaje energii z POLOtem! We wrześniu na rynku pojawi się unikalny wariant smakowy, który zawiera taurynę i kofeinę oraz został wzbogacony witaminami, co wyróżnia go spośród napojów energetycznych. To najwyższej jakości produkt, który nie tylko dodaje energii, ale także doskonale smakuje. Zanim trafi na sklepowe półki, będzie miał swoją premierę na Disco Festivalu w Żurominie, 19 sierpnia 2017 roku. - Yazda! Enegry Drink to zupełnie nowy produkt na rynku napojów energetycznych. Został stworzony z myślą o fanach muzyki, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca – Polo & Dance. To właśnie oni najbardziej potrzebują dodatkowego zastrzyku energii, by w pełni wykorzystać imprezową noc. – mówi Jerzy Nowatorski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sulimar. – Nie bez powodu postanowiliśmy zaprezentować produkt na Disco Festivalu w Żurominie. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z konsumentami, więc chcieliśmy, aby mieli oni okazję spróbować go jako pierwsi. – dodaje.
30 listopada 2020