#
#

Hit Roku 2017 - Lalunia

WOW! Udało się! Nasza "Lalunia" okazała się najlepszym utworem w głosowaniu na Hit Roku 2017 portalu disco-polo.info. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, bo to dzięki Wam otrzymaliśmy ten tytuł. Bardzo dziękujemy Wam za każdy oddany głos! Jesteście wielcy!
19 stycznia 2021
#

Dorota (Mig) przeszczęśliwa - spełniły się jej marzenia! Gratulujemy!

Artystka jest jedną z tych osób, która nad wyraz ceni sobie prywatność. W ubiegłym roku Dorota zdradziła, że ma kilka marzeń na rok 2017, nie chciała jednak mówić o nich głośno. Dziś już wiemy, że wiele z nich się spełniło.  Młoda saksofonistka wzięła ślub i co najważniejsze spodziewa się dziecka. "Wojtuś jest naszym spełnieniem marzeń i już stał się oczkiem w głowie" - przyznała w rozmowie z nami Dorota, która sylwestra spędza w tym roku ze swoim ukochanym i rodziną. Informacja o ciąży artystki była dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem, gdyż Dorota przez pierwsze miesiące była bardzo aktywna zawodowo. źródło: disco-polo.info
19 stycznia 2021
#

Prosto z Katowic - zobaczcie co ma do przekazania zespół Mig

Formacja Mig jeszcze przed swoim występem postanowiła za pośrednictwem naszego serwisu złożyć swoim fanom jak i naszym czytelnikom noworoczne życzenia. Mimo chłodu jaki tam panuje atmosfera jest bardzo gorąca! "nie zawiedziemy i damy z siebie 100%" - zapewnia rodzina Gwiazdowskich, która już wczoraj miała próby przed sylwestrowym występem. Zobaczcie video z Katowic. źródło: disco-polo.info
19 stycznia 2021
#

Mig planuje nową płytę.

Disco polo 2017 - co słychać w branży? Piosenki disco polo zespołu MIG ,,Będę przy Tobie", ,,Ta malutka blondynka" niezmiennie zajmują wysokie miejsca na listach przebojów. Zespół nie spoczywa na laurach i zapowiada wydanie płyty. Na płycie znajdą się zupełnie nowe przeboje disco polo stworzone przez utalentowane rodzeństwo.- Mam głowę pełną pomysłów - mówi na łamach gazety Super Express Marek Gwiazdowski z zespołu MIG. - Zdradzę, że pomału szykujemy się do zarejestrowania kolejnego kawałka, do którego na wiosnę planujemy nakręcić klip. A jeśli wszystko dobrze pójdzie, to jeszcze przed latem ukaże się nasza nowa płyta - Dostaję sygnały, że nasi fani bardzo czekają na krążek. Zrobimy wszystko, żeby ich nie zawieść i dostarczyć materiały na najwyższym poziomie - podkreślił wokalista.No cóż, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na nowe, wspaniałe hity disco polo zespołu MIG. Więcej na temat przeczytacie w gazecie Super Express, w której regularnie co środę ukazuje się rubryka Polo Plotki prowadzona przez prezenterkę Polo tv - Edytę Folwarską.
19 stycznia 2021
#

Zespół MIG podbił Stany Zjednoczone!

Kolejny sukces zespołu MIG! Rozśpiewane rodzeństwo Gwiazdowskich właśnie podbiło Stany Zjednoczone. - Jesteśmy zachwyceni publicznością i Ameryką. Cudownie nas przyjęto - cieszy się w rozmowie z "Super Expressem" Dorota Gwiazdowska (26 l.).Trasa koncertowa w Stanach Zjednoczonych to marzenie wielu polskich wykonawców. Zespół MIG spędził ostatnio tydzień w New Jersey i Chicago, gdzie miał kilka koncertów. - Ameryka bardzo mi się spodobała. Jest tu świetna publiczność, bardzo się cieszymy, że mogliśmy wystąpić dla Polonii. Oczywiście żałujemy, że mieliśmy tak mało czasu na zwiedzanie. W Stanach spędziliśmy tylko tydzień, ale był to niezapomniany intensywny czas - wyznaje Dorota Gwiazdowska.Jak udało nam się dowiedzieć, kluby, w których występował zespół MIG, pękały w szwach, a publiczność domaga się kolejnych występów tego zespołu. - Organizacja tych koncertów była na naprawdę wysokim poziomie. Publiczność przyjęła nas bardzo miło, aż chce się tam wracać - dodaje Dorota. Wokalistka w tak daleką podróż zabrała oczywiście swojego narzeczonego Marka Pstrągowskiego (30 l.).
19 stycznia 2021