#
#

30 milionów

Nasza ostatnia produkcja pt."Lalunia" wypuszczona pod koniec lipca 2017 podbija Wasze serca. Bardzo miło jest nam poinfomować, że w serwisie YouTube teledysk został obejrzany już ponad 30 milionów razy. Dziękujemy bardzo serdecznie. Zobacz teledysk.
13 kwietnia 2024
#

Yazda Energy Drink!

Fani muzyki Polo & Dance doczekali się oficjalnego napoju, który dodaje energii z POLOtem! We wrześniu na rynku pojawi się unikalny wariant smakowy, który zawiera taurynę i kofeinę oraz został wzbogacony witaminami, co wyróżnia go spośród napojów energetycznych. To najwyższej jakości produkt, który nie tylko dodaje energii, ale także doskonale smakuje. Zanim trafi na sklepowe półki, będzie miał swoją premierę na Disco Festivalu w Żurominie, 19 sierpnia 2017 roku. - Yazda! Enegry Drink to zupełnie nowy produkt na rynku napojów energetycznych. Został stworzony z myślą o fanach muzyki, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca – Polo & Dance. To właśnie oni najbardziej potrzebują dodatkowego zastrzyku energii, by w pełni wykorzystać imprezową noc. – mówi Jerzy Nowatorski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sulimar. – Nie bez powodu postanowiliśmy zaprezentować produkt na Disco Festivalu w Żurominie. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z konsumentami, więc chcieliśmy, aby mieli oni okazję spróbować go jako pierwsi. – dodaje.
13 kwietnia 2024
#

Hit Roku 2017 - Lalunia

WOW! Udało się! Nasza "Lalunia" okazała się najlepszym utworem w głosowaniu na Hit Roku 2017 portalu disco-polo.info. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, bo to dzięki Wam otrzymaliśmy ten tytuł. Bardzo dziękujemy Wam za każdy oddany głos! Jesteście wielcy!
13 kwietnia 2024
#

Dorota (Mig) przeszczęśliwa - spełniły się jej marzenia! Gratulujemy!

Artystka jest jedną z tych osób, która nad wyraz ceni sobie prywatność. W ubiegłym roku Dorota zdradziła, że ma kilka marzeń na rok 2017, nie chciała jednak mówić o nich głośno. Dziś już wiemy, że wiele z nich się spełniło.  Młoda saksofonistka wzięła ślub i co najważniejsze spodziewa się dziecka. "Wojtuś jest naszym spełnieniem marzeń i już stał się oczkiem w głowie" - przyznała w rozmowie z nami Dorota, która sylwestra spędza w tym roku ze swoim ukochanym i rodziną. Informacja o ciąży artystki była dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem, gdyż Dorota przez pierwsze miesiące była bardzo aktywna zawodowo. źródło: disco-polo.info
13 kwietnia 2024
#

Prosto z Katowic - zobaczcie co ma do przekazania zespół Mig

Formacja Mig jeszcze przed swoim występem postanowiła za pośrednictwem naszego serwisu złożyć swoim fanom jak i naszym czytelnikom noworoczne życzenia. Mimo chłodu jaki tam panuje atmosfera jest bardzo gorąca! "nie zawiedziemy i damy z siebie 100%" - zapewnia rodzina Gwiazdowskich, która już wczoraj miała próby przed sylwestrowym występem. Zobaczcie video z Katowic. źródło: disco-polo.info
13 kwietnia 2024
#

Mig planuje nową płytę.

Disco polo 2017 - co słychać w branży? Piosenki disco polo zespołu MIG ,,Będę przy Tobie", ,,Ta malutka blondynka" niezmiennie zajmują wysokie miejsca na listach przebojów. Zespół nie spoczywa na laurach i zapowiada wydanie płyty. Na płycie znajdą się zupełnie nowe przeboje disco polo stworzone przez utalentowane rodzeństwo.- Mam głowę pełną pomysłów - mówi na łamach gazety Super Express Marek Gwiazdowski z zespołu MIG. - Zdradzę, że pomału szykujemy się do zarejestrowania kolejnego kawałka, do którego na wiosnę planujemy nakręcić klip. A jeśli wszystko dobrze pójdzie, to jeszcze przed latem ukaże się nasza nowa płyta - Dostaję sygnały, że nasi fani bardzo czekają na krążek. Zrobimy wszystko, żeby ich nie zawieść i dostarczyć materiały na najwyższym poziomie - podkreślił wokalista.No cóż, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na nowe, wspaniałe hity disco polo zespołu MIG. Więcej na temat przeczytacie w gazecie Super Express, w której regularnie co środę ukazuje się rubryka Polo Plotki prowadzona przez prezenterkę Polo tv - Edytę Folwarską.
13 kwietnia 2024
#

Zespół MIG podbił Stany Zjednoczone!

Kolejny sukces zespołu MIG! Rozśpiewane rodzeństwo Gwiazdowskich właśnie podbiło Stany Zjednoczone. - Jesteśmy zachwyceni publicznością i Ameryką. Cudownie nas przyjęto - cieszy się w rozmowie z "Super Expressem" Dorota Gwiazdowska (26 l.).Trasa koncertowa w Stanach Zjednoczonych to marzenie wielu polskich wykonawców. Zespół MIG spędził ostatnio tydzień w New Jersey i Chicago, gdzie miał kilka koncertów. - Ameryka bardzo mi się spodobała. Jest tu świetna publiczność, bardzo się cieszymy, że mogliśmy wystąpić dla Polonii. Oczywiście żałujemy, że mieliśmy tak mało czasu na zwiedzanie. W Stanach spędziliśmy tylko tydzień, ale był to niezapomniany intensywny czas - wyznaje Dorota Gwiazdowska.Jak udało nam się dowiedzieć, kluby, w których występował zespół MIG, pękały w szwach, a publiczność domaga się kolejnych występów tego zespołu. - Organizacja tych koncertów była na naprawdę wysokim poziomie. Publiczność przyjęła nas bardzo miło, aż chce się tam wracać - dodaje Dorota. Wokalistka w tak daleką podróż zabrała oczywiście swojego narzeczonego Marka Pstrągowskiego (30 l.).
13 kwietnia 2024