#
#

Świąteczna premiera!

Świąteczna propozycja to premierowa piosenka pt. "Święta", do której zrealizowaliśmy utrzymany w rodzinnej atmosferze teledysk. Zobaczymy w nim oprócz członków naszego zespołu naszą mamę, drugie połówki oraz nasze kochane dzieci. 
20 czerwiec 2019
#

Premiera - Do niej coś czuję

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszego nowego teledysku do piosenki pt. "Do niej coś czuję" https://www.youtube.com/watch?v=Qg5AOvdqq2o
20 czerwiec 2019
#

Już niebawem nowy teledysk -

Jesteśmy już po zdjęciach do naszego nowego teledysku. Klip powstawał do piosenki pt. "Do niej coś czuję". Udaliśmy się do Bośni i Hercegowiny, aby zagwarantować Wam cudowne doznania podczas oglądania naszego nowego teledysku. Premiera już niebawem.
20 czerwiec 2019
#

Szukamy dziewczyn do teledysku!

Kochani, poszukujemy uroczych dziewczyn do naszego nowego teledysku, który już niebawem będziemy realizować.   Jeśli, chcecie wystąpić w klipie wystarczy, że nagracie filmik (czas do jednej minuty), w którym zaprezentujecie swój urok osobisty. Filmik wysyłacie na adres e-mail: zespolmig@zespolmig.pl - z tytułem Teledysk - Kwiecień 2018   W mailu dla ułatwienia poprosimy o Wasze dane: Imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.   Z wybranymi osobami się skontaktujemy.
20 czerwiec 2019
#

Już niedługo nowość

Zdradzamy Wam malutki rąbek tajemnicy. Już niebawem nasza nowa produkcja wraz teledyskiem. Posłuchajcie fragmentu tutaj.
20 czerwiec 2019
#

Wszyscy skaczą! Wersja koncertowa Miód maliny!

Zapraszamy do obejrzenia materiału prosto z klubu Bajka w Łodzi. Zobacz video.
20 czerwiec 2019
#

30 milionów

Nasza ostatnia produkcja pt."Lalunia" wypuszczona pod koniec lipca 2017 podbija Wasze serca. Bardzo miło jest nam poinfomować, że w serwisie YouTube teledysk został obejrzany już ponad 30 milionów razy. Dziękujemy bardzo serdecznie. Zobacz teledysk.
20 czerwiec 2019
#

Yazda Energy Drink!

Fani muzyki Polo & Dance doczekali się oficjalnego napoju, który dodaje energii z POLOtem! We wrześniu na rynku pojawi się unikalny wariant smakowy, który zawiera taurynę i kofeinę oraz został wzbogacony witaminami, co wyróżnia go spośród napojów energetycznych. To najwyższej jakości produkt, który nie tylko dodaje energii, ale także doskonale smakuje. Zanim trafi na sklepowe półki, będzie miał swoją premierę na Disco Festivalu w Żurominie, 19 sierpnia 2017 roku. - Yazda! Enegry Drink to zupełnie nowy produkt na rynku napojów energetycznych. Został stworzony z myślą o fanach muzyki, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca – Polo & Dance. To właśnie oni najbardziej potrzebują dodatkowego zastrzyku energii, by w pełni wykorzystać imprezową noc. – mówi Jerzy Nowatorski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sulimar. – Nie bez powodu postanowiliśmy zaprezentować produkt na Disco Festivalu w Żurominie. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z konsumentami, więc chcieliśmy, aby mieli oni okazję spróbować go jako pierwsi. – dodaje.
20 czerwiec 2019
#

Hit Roku 2017 - Lalunia

WOW! Udało się! Nasza "Lalunia" okazała się najlepszym utworem w głosowaniu na Hit Roku 2017 portalu disco-polo.info. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, bo to dzięki Wam otrzymaliśmy ten tytuł. Bardzo dziękujemy Wam za każdy oddany głos! Jesteście wielcy!
20 czerwiec 2019
#

Dorota (Mig) przeszczęśliwa - spełniły się jej marzenia! Gratulujemy!

Artystka jest jedną z tych osób, która nad wyraz ceni sobie prywatność. W ubiegłym roku Dorota zdradziła, że ma kilka marzeń na rok 2017, nie chciała jednak mówić o nich głośno. Dziś już wiemy, że wiele z nich się spełniło.  Młoda saksofonistka wzięła ślub i co najważniejsze spodziewa się dziecka. "Wojtuś jest naszym spełnieniem marzeń i już stał się oczkiem w głowie" - przyznała w rozmowie z nami Dorota, która sylwestra spędza w tym roku ze swoim ukochanym i rodziną. Informacja o ciąży artystki była dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem, gdyż Dorota przez pierwsze miesiące była bardzo aktywna zawodowo. źródło: disco-polo.info
20 czerwiec 2019